Pension Sklep Púrynky

Nyní se nacházíte: Úvod | Pro hotely | Reference | Pension Sklep Púrynky

Adresa: Velké Bílovice 523

Kontakt: 733 738 787, penzion@palkovi.cz

www.skleppurynky.cz

Popis hotelu:

Penzion Sklep Púrynky se nachází ve Velkých Bílovicích ve vinařské části Púrynky, obklopen tradičními vinnými sklepy a současně nedaleko známých vinařství. Část Púrynky je situována mezi viničními tratěmi města Velké Bílovice, s velmi výhodnou polohou pouhých 3 km od dálnice D2 směr Bratislava, exit 42 – Podivín. Dostat se k nám ale můžete veřejnou dopravou, a to vlakem do Podivína a následně autobusem do Velkých Bílovic, nebo pouze autobusem. Provozovatelem penzionu Sklep Púrynky je rodina Pálkova, která mnoho let velmi úspěšně provozuje nedaleký penzion U Školy vzdálený 1 km.

Hotel Sklep Púrynky je vybavený matracemi Milano New, které byly později inovovány jak po designové stránce, tak použitými materiály a nesou nový název Vitale Rilassante.

Milano New je ortopedická matrace s anatomickými vlastnostmi, jejíž součástí je paměťová pěna Memorex, která se dokonale přizpůsobí tvaru těla. Snímatelný a pratelný potah s bambusovým vláknem výborně odvádí vlhkost. Nejvyšší zdravotní certifikace v rámci EU.

Dotazník a doporučení hotelu:

Proč jste zvolili pro Váš hotel italské matrace od společnosti Magniflex?

Vzhledem k tomu že penzion Sklep Púrynky je zaměřen kvalitou vybavení na vyšší úroveň než ubytovací zařízení v jeho okolí nebylo možné pominout ani kvalitní spánek a toho není možné dosáhnout bez kvalitních matrací a postelí. Postele byly do Penzionu Sklep Púrynky vyrobeny na míru z masivního přírodního dřeva a tudíž i matrace museli mít špičkové parametry. Navíc mám několikaletou zkušenost s výrobky společnosti Magniflex v privátním užívání.

Jak jste byli spokojeni s jednáním, cenovou a produktovou nabídkou, vakuovým balením a dodávkou matrací?

Jednání se společností Magniflex a především s obchodními zástupci je nejen velmi vstřícné, ale také založeno na vzájemné důvěře, která se projevila především ve chvíli, kdy nebylo možné z technických důvodů potvrzovat některá rozhodnutí písemně a bylo možné se spolehnout na dané slovo. Dále byla velmi dobře zajištěna dodávka matrací přímo na místo Penzion Sklep Púrynky.

Jak reagují Vaši hosté na italské matrace Magniflex?

Jsou velmi překvapeni jejich kvalitou a především kvalitou spánku. Tento parametr nás jako provozovatele Penzion Sklep Půrynky donutil prodloužit dobu do kdy je nutné opustit pokoje v poslední ubytovací den a to z 10 hod. dopoledne na 13 hod odpoledne.

Doporučil(a) byste naše produkty a služby svým známým?

Určitě ano. Investice do těchto matrací je vynahrazena nejen kvalitním spánkem ale také zlepšením zdravotního stavu vzhledem k jejich konstrukci a certifikaci.

 

Marek Čáp

Majitel Penzionu Sklep Púrynky


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

NAVŠTIVTE násPo - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

PRAHA 6 - OC ŠESTKAFajtlova 1090/1

Jak k nám?

navštivte násPo - Ne 9:00 - 20:00

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz