CFH Group

Představení společnosti CFH Group, a.s.

Společnost CFH Group, a.s. byla založena v roce 2009 s cílem vybudovat v České republice a na Slovensku silnou obchodní a distribuční síť italských prémiových matrací Magniflex. Od roku 2019 působí také v Polsku.

Zakladatel firmy Ing. František Hlaváč se po svém dlouholetém působení na prestižních pozicích v bankovním sektoru rozhodl využít své bohaté manažerské zkušenosti a zaměřil se na obchod v oblasti zdravého spánku, která v té době zažívala ohromný rozmach. Spojil se s italskou rodinnou firmou Magniflex z Prata u Florencie, která ho okouzlila svou tradicí, hrdostí, pracovitostí a filozofií být maximálně transparentní a etickou společností vůči zákazníkům, dodavatelům i zaměstnancům.

Více o filozofii společnosti Magniflex

Na udržení a neustálém vylepšování kvality pracuje Magniflex již od šedesátých let minulého století tím, že vyvíjí svou vlastní výzkumnou činnost a spolupracuje s předními evropskými laboratořemi zkoumajícími zdravé spaní. Vybrané produkty Magniflex jsou certifikovány jako zdravotní produkty první kategorie a mají prohlášení o shodě CE. Takto označené produkty je proto možné prodávat se sníženou sazbou DPH jako zdravotní produkty první kategorie – MEDICAL DEVICE CLASS 1.

Více o certifikátech produktů Magniflex

Společnost CFH Group, a.s. má 17 zaměstnanců a sídlí v Říčanech u Prahy. Provozuje dva showroomy v Praze 8 - Karlíně a v OC Šestka na Praze 6.

Produkty Magniflex lze vyzkoušet a zakoupit v síti cca 150 prodejen v České republice, na Slovensku a v Polsku.

Zajímá Vás, která matrace je pro Vás nejvhodnější? Vyzkoušejte náš selektor.


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz