Průlom v certifikaci zdravotních matrací Magniflex. Kolekce Magnistretch a Magnigel uznány jako zdravotní produkty 1. kategorie!

Průlom v certifikaci zdravotních matrací Magniflex. Kolekce Magnistretch a Magnigel uznány jako zdravotní produkty 1. kategorie!

Matrace Magniflex z kolekcí Magnistretch a Magnigel uspěly v náročném procesu certifikace a mohou se tak řadit mezi zdravotní produkty 1. kategorie, které jsou v České republice zařazeny do snížené sazby DPH.

Doposud získávaly Medical Device Class 1 - nejvyšší zdravotní certifikát v EU pouze matrace Magniflex s antidekubitními účinky, tedy ty, které obsahují min. 4 cm patentované paměťové pěny Memoform.

Novinka z dílny Magniflex - matrace Magnistretch byly vyvíjeny pod vedením emeritního profesora traumatologie Antonia Herrery Rodrigueze. Po šest let trvajícím vývoji a testech byly celosvětově patentovány.  Krátce po uvedení na trh získaly prestižní certifikát od Americké asociace chiropraktiků. S ohledem na převratnou novinku certifikační autority matraci dlouho posuzovaly.  

Regenerační účinky matrací Magnistretch jsou však tak významné, že v náročném testování uspěly a byly uznány jako Medical Device Class 1 v kategorii biomechanické obnovy páteře. Udělení certifikátu je dalším potvrzením prospěšnosti matrací Magnistretch pro osoby trpící bolestmi zad z různých důvodů, ale i pro zdravé osoby a sportovce, kteří chtějí kvalitně regenerovat.

Chiropraktici a lékaři u matrací Magnistretch nejvíce oceňují

  • Páteř má po napravení a uvolnění tendenci se vracet do původních blokád. Jemné strečové natahování páteře na matraci pomáhá udržet efekt léčby. „Idea toho, že páteř je korigovaná pomocí flekčně-distrakční metody, je známá dlouhodobě. Je používaná u mnoha fyzioterapeutů a jedinečnost této matrace Magnistretch tedy spočívá v tom, že nám dopomáhá udržet efekt té vlastní fyzioterapeutické léčby, která je u onemocnění zad zcela zásadní. A díky tomu, že dokáže udržet páteř v takzvaném flekčním postavení, tzn. že ji dokáže distrahovat, a dokonce i popotahovat jednotlivé obratle, udrží výsledek fyzioterapie, což je velice žádoucí. A jestliže ho udrží třetinu dne, kterou trávíme v posteli, tak je to geniální,“ komentuje MUDr. Petr Nepraš.
  • Matrace Magnistretch zásadně pomáhají s regenerací páteře i zdravým lidem, kteří sportují nebo provádějí náročné fyzické práce.
  • Dětem pomáhají ve zdravém růstu, případně při léčbě skoliózy.

Vše o matracích Magnistretch

 

Magniflex matrace z kolekce Magnigel obsahují unikátní patentovanou gelovou pěnu, která má velmi podobnou otevřenou buněčnou strukturu jako paměťová pěna Memoform. Po náročných testech, certifikační autority uznaly antidekubitní vlastnosti, které jsou umocněny kombinací patentované paměťové a patentované gelové pěny v matracích. Gelové matrace s patentovanou pěnou Magnigel prokazatelně pomáhají lidem, kteří mají zvýšený sklon k potivosti a klimakterické potíže. Nyní navíc bylo uznáno, že zásadně omezují tlakové body, ke kterým dochází kontaktem lidského těla s matrací a mají tedy antidekubitní vlastnosti.

Více o matracích Magnigel

Publikováno: 15. 3. 2020

Fotoalbum


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz