Kapitán italského národního fotbalového týmu Giorgio Chiellini se stal novou tváří Magniflex

Sdílet na  

Nyní se nacházíte: Úvod | Blog & Aktuality | Kapitán italského národního fotbalového týmu Giorgio Chiellini se stal novou tváří Magniflex

Kapitán italského národního fotbalového týmu Giorgio Chiellini se stal novou tváří Magniflex

Magniflex si vybral Giorgia Chielliniho, italského hvězdného fotbalistu, jako svého ambasadora reprezentujícího sportovní duši společnosti na mezinárodní úrovni.

Středový obránce, kapitán stovek zápasů a mistr Evropy s italským národním týmem plynule navazuje na svého předchůdce, sportovní ikonu Gianluigiho Buffona, který řadu let reprezentoval italskou dokonalost Magniflex po celém světě.

„Jeho houževnatost, nápady, velká laskavost…Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s profesionálem takového formátu. Hlavně si ale Giorgia ceníme jako muže, který plně sdílí naši vášeň, vytrvalost, velký smysl pro dokonalost a neustálou potřebu všestranně se zlepšovat. Díky těmto společným hodnotám mi připadá, jako by on a Magniflex byli dlouholetí přátelé“ říká Marco Magni, spolumajitel Magniflex.

Těšíme se, že Giorgio Chiellini bude s vytrvalostí a důstojností jemu vlastní šířit poslání společnosti Magniflex a síla jeho osobnosti pomůže k našim produktům přitáhnout další příznivce zdravého životního stylu.


Publikováno: 23. 2. 2022

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

NAVŠTIVTE násPo - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00
Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

PRAHA 6 - OC ŠESTKAFajtlova 1090/1

Jak k nám?

navštivte násPo - Ne 9:00 - 20:00


Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz