PRŮVODCE VÝBĚREM IDEÁLNÍ MATRACE
Nalezeno 37 výsledků splňující aktuální podmínky ZOBRAZIT

6. TUHOST MATRACE

Víte, že: Přestože každému vyhovuje jiná tuhost, optimální matraci poznáme tak, že by měla vytvořit dostatečnou oporu pro ramena a kyčle, aby dokonale podepřela záda. Při výběru pamatujme na to, že pokud ležíme na boku, musí být páteř v jedné rovině a při ležení na zádech musí být zase zachované její přirozené zakřivení. Pro ujištění o správně volbě tuhosti matrace doporučujeme navštívit prodejnu Magniflex.

Abychom Vám zajistili nejlepší péči a maximálně šetřili Váš čas, průvodce Vám závěrem nabídne odeslání výsledků a zadaných údajů do Vaší e-mailové schrány a spolu s tím do naší zákaznické databáze. Zadané údaje, na jejichž základě s Vámi na pobočce naši specialisté proberou nejlepší z nabízených variant, budou uloženy do doby provedení nákupu matrace, nejdéle však po dobu šesti měsíců. Kdykoli můžete požádat o vyřazení ze zákaznické databáze.

Porobnosti o zpracování osobních údajů a způsobu odhlášení zasílání obchodních sdělení a vymazání ze zákaznické databáze jsou dostupné ZDE.

Nezvolíte-li zaslání výsledku, nebudou Vámi zadané údaje nijak adresně zpracovávány. Budou použity jen jako anonymní statistická data ke zlepšování našich služeb.


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz