PRŮVODCE VÝBĚREM IDEÁLNÍ MATRACE
Nalezeno 37 výsledků splňující aktuální podmínky ZOBRAZIT

4. SPÁNKOVÁ POZICE

Víte, že: Lékaři se shodují, že pozice na břiše není vhodnou spánkovou polohou. V této poloze se mohou objevit bolesti krční páteře, je zatěžována oblast hrudníku a břicha. U žen se mohou objevit bolesti prsou. Spaní na břiše je jedním z důvodů závažného poškození čelistního kloubu, kdy soustavný tlak na něj během spaní na břiše vede k jeho degenerativnímu poškození.

JAKÁ JE VAŠE NEJOBLÍBENĚJŠÍ SPÁNKOVÁ POZICE?

Abychom Vám zajistili nejlepší péči a maximálně šetřili Váš čas, průvodce Vám závěrem nabídne odeslání výsledků a zadaných údajů do Vaší e-mailové schrány a spolu s tím do naší zákaznické databáze. Zadané údaje, na jejichž základě s Vámi na pobočce naši specialisté proberou nejlepší z nabízených variant, budou uloženy do doby provedení nákupu matrace, nejdéle však po dobu šesti měsíců. Kdykoli můžete požádat o vyřazení ze zákaznické databáze.

Porobnosti o zpracování osobních údajů a způsobu odhlášení zasílání obchodních sdělení a vymazání ze zákaznické databáze jsou dostupné ZDE.

Nezvolíte-li zaslání výsledku, nebudou Vámi zadané údaje nijak adresně zpracovávány. Budou použity jen jako anonymní statistická data ke zlepšování našich služeb.


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz