Nová kolekce Magniflex v ČR

Sdílet na  

Nyní se nacházíte: Úvod | Blog & Aktuality | Nová kolekce Magniflex v ČR

Nové kolekce jsme představili na veletrzích v Praze a nyní je můžete vyzkoušet po celé ČR.

 

Vyzkoušejte si nové kolekce Magniflex po celé ČR

V září 2014 jsme na veletrhu For Arch a For Interior představili nové kolekce Magniflex a Vy, naši zákazníci, jste z nich byli velice nadšeni. Po veletrzích jsme proto doporučili tyto nové kolekce i našim obchodním partnerům, nyní si tedy můžete nové matrace Magniflex vyzkoušet na různých místech České republiky (a počet těchto míst stále roste).

Navštivte například:

Praha - Showroom Magniflex

Středočeský kraj - Pamax, Nábytek Řepov, Donate

Ústecký kraj - Nábytek Panda, Nábytek M&S

Jihočeský kraj - E&F Vávrovi, Nábytek JIKOS

Královehradecký kraj - Centrum matrací.cz

Kraj Vysočina - Nábytek Jelen

Jihomoravský kraj - Showroom Jitona, Dobrý Spánek

... a mnoho dalších.

Zájem na sebe upoutala kolekce Armonia

Kolekce Armonia nabízí tři luxusní 32 cm vysoké matrace, které se liší svým jádrem. Matrace se skládá z bloku patentované studené pěny s různou tuhostí a vyměnitelným "topperem" další pěny se specifickými vlastnostmi. Můžete si vybrat mezi patentovanou paměťovou pěnou Memoform, patentovanou gelovou pěnou Magnigel, nebo přírodní vysoce kvalitní latexovou pěnou. Snímatelný a pratelný potah z viskózového vlákna je na dotek velice příjemný a navíc má luxusní designový vzhled italských návrhářů.

Sladký život, italsky Dolce Vita

Kolekce Dolce Vita (v překladu sladký život) představuje tři úrovně matrací s rozdílnou výškou a tuhostí. K vytvoření této kolekce Magniflex čerpal inspiraci z kolekce Leggenda, tedy z nejoblíbenějších matrací minulých let. Každý, kdo ale na veletrhu vyzkoušel "Dolce Vitu", nám potvrdil, že tyto matrace jsou ještě lepší. Matrace s jádrem z patentované studené pěny a z patentované paměťové pěny v potahu z termoregulační látky Outlast nabízí dokonalý "italský" odpočinek pro Váš sladký život.

Magniflex promítne toskánskou přírodu do vaší ložnice

Kolekce Toscana reprezentuje úzké sepětí s přírodou. Do patentovaných pěn jsou totiž přimíchávány extrakty z aloe vera a z byliny sléz lesní. Tyto extrakty se v průběhu spánku a působením lidského tepla průběžně vypařují a působí blahodárně na lidský organismus. Potah ze 100% bio bavlny je dalším argumentem pro ty, kteří mají rádi přírodní vlákna. Nejzajímavějším produktem z této řady je matrace Cotton Grande Dual 12, která spojuje všechny přidané hodnoty této kolekce v luxusní výšce 30 cm.

Revoluční gelová pěna pro spánek jako v obláčku

Kolekce Magnigel představuje další úroveň zdravého spánku. Klíčem celé této kolekce je totiž revoluční patentovaná pěna Magnigel, která je prodyšná a zároveň příjemně chladí. Magnigel je speciální vysoce prodyšný materiál na bázi gelu, který dodává jedinečný pocit měkkosti a svěžesti a matrace se tak stává "obláčkem ve vaší ložnici". Tato kolekce nabízí opět tři varianty dle výšky a tuhosti v potahové látce s viskózovým vláknem.

Jsme velice rádi, že každá matrace z nových kolekcí si našla své zájemce a my jsme mohli mnoho nových spokojených zákazníků přivítat do rodiny Magniflex. Zajímá vás také, jaká matrace by byla pro vás ta pravá? Vyzkoušejte také náš selektor matrace.


Publikováno: 27. 11. 2014

Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

NAVŠTIVTE násPo - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00
Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

PRAHA 6 - OC ŠESTKAFajtlova 1090/1

Jak k nám?

navštivte násPo - Ne 9:00 - 20:00


Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz