Napsali o nás

Nyní se nacházíte: Úvod | O nás | Napsali o nás

Rozhovor pro Forbes: Radši prodat dům než položit firmu

František Hlaváč v dubnovém čísle Forbes prozradil, že od zákazníků mu mailem chodí i rentgeny a přitom není lékař, ale úspěšný podnikatel s výjimečným produktem.

Přečtěte si celý rozhovor na našem webu.

Zdroj: Forbes


ROZHOVOR PRO forbes - léčba spánkem

O tom, jaké příležitosti a výzvy přináší rozhodnutí začít v padesáti letech podnikat, se rozpovídal František Hlaváč ve speciálním vydání magazínu Forbes. 

Přečtěte si celý rozhovor na našem webu nebo si stáhněte JPG.

Zdroj: Forbes


ROZHOVOR PRO EKONOM - MOJE TŘI CESTY

František Hlaváč v rozhovoru pro Ekonom vypráví o svých cestovatelských snech a o uskutečněných výpravách. 

Přečtěte si celý rozhovor na našem webu nebo si stáhněte PDF.

Zdroj: Ekonom


Magniflex v pořadu Dámský klub: Spánek během horkého letního období

Magniflex byl pozvaný do pořadu Dámský klub, vysílaného slovenskou televizní stanicí RTVS, jako odborník na spánkovou regeneraci. 


TVBYDLENi.CZ: Postel, která analyzuje spánek, zabraňuje chrápání a probudí vás masáží!

Štáb TVBYDLENI.CZ v čele s moderátorem Mírou Hejdou přijeli do karlínského showroomu Magniflex, aby otestovali nový celosvětový patent - biometrickou postel MagniSmartech.


NOVINKY.CZ: Jak si zpříjemnit život? Díky cvičící matraci a posteli, která snižuje tepovou frekvenci

Rozhovor s generálním ředitelem Magniflex, Františkem Hlaváčem. Na téma "cvičící a léčebná matrace"


idnes.cz: Spánková regenerace je předmětem výzkumu a vývoje lékařských odborníků

Výzkum a vývoj v oblasti spánkové regenerace –  postřehy z dílny společnosti Magniflex aneb jak kvalitní matrace může zásadně změnit Váš život. Pohled pod "Magniflex pokličku" uveřejnil portál idnes.cz.

Kompletní text o vývoji a výzkumu Magniflex


Rozhovor pro Italsko-českou obchodní komoru

František Hlaváč v rozhovoru pro CAMIC hovoří o plánech firmy pro nadcházející podzimní měsíce. Klíčové budou veletrhy For Arch a For Interior a představení nové kolekce Virtuoso.

Rozhovor pro CAMIC


Velký test polštářů v týdeníku Květy

Nezávislý test polštářů zveřejněný v červnovém vydání týdeníku Květy potvrdil vysokou kvalitu výrobků Magniflex, které zvítězily v obou testovaných kategoriích.

Test polštářů v týdeníku Květy


Rozhovor pro Ekonom

František Hlaváč v rozhovoru pro týdeník Ekonom vysvětluje, proč šel podnikat a založil vlastní firmu CFH Group, která se specializuje na obchodování, především s luxusními matracemi.

Přečtěte si celý rozhovor na našem webu nebo si stáhněte PDF.

Zdroj: Ekonom


Rozhovor pro Hospodářské noviny

František Hlaváč, majitel a zakladatel společnosti CFH Group a.s., která je výhradním distributorem italských matrací Magniflex v České republice a na Slovensku, mluvil s redaktorem Hospodářských novin o své cestě z postu vrcholového manažera v bance k vlastnímu podnikání v oblasti matrací. Více si přečtete v našem článku Cesta od bankéře k prodejci zdravotních matrací - rozhovor pro Hospodářské noviny.

Celý rozhovor si přečtete na: http://byznys.ihned.cz/c1-64513360-pomahal-instalovat-prvni-bankomat-v-cesku-nyni-vydelava-na-luxusnich-matracich


Článek v časopise Marianne Bydlení

V prázdninovém čísle časopisu Marianne Bydlení jsme se zaměřili na naši kolekci Dolce Vita a její představení čtenářům tohoto časopisu. Tato řada matrací je zajímavá především pro svůj termoregulační potah z Outlastu a samozřejmě kvalitní skladby jádra z paměťové pěny Memoform a studené pěny různých tuhostí (Elioform, Eliosoft). Dolce Vita znamená v překladu skladký život, a tak jak mají život rádi italové, mají jej rádi i čaští zákazníci, protože kolekce Dolce Vita patří k našim nejprodávanějším.

Článek o kolekci Dolce Vita


Článek v časopise Perfect Woman

V jarním dvouměsíčníku Perfect Woman si můžete přečíst článek "Ložnice nebo welness", zajímavé zamyšlení o tom, co je nejdůležitější ve vaší ložnici a jak si náležitě užít welness na kvalitní zdravotní matrace Magniflex.

Článek z jarního dvouměsíčníku časopisu Perfect Woman


Článek v časopise Marianne Bydlení

V lednovém čísle roku 2015 jsme zviditelnili naši velice oblíbenou kolekci Toscana. Tato řada matrací je inspirována toskánskou přírodou, s potahy ze 100% bio bavlny a s jádrem s extrakty z Aloe Vera a Malvy - byliny sléz lesní.

Článek o kolekci Toscana 1

Článek o kolekci Toscana 2


Článek v časopise Perfect Woman

V zimním dvouměsíčníku Perfect Woman si můžete přečíst o "Nočních můrách vašeho vztahu", jejichž původ může být právě ve špatné matraci a řešením naopak kvalitní zdravotní matrace Magniflex.

Článek ze zimního dvouměsíčníku časopisu Perfect Woman


Vše o zdravém spánku

Portál Ordinace.cz uveřejnil článek, který shrnuje vše o zdravém spánku. Spánek je důležitým zdrojem energie pro každého z nás a proto bychom měli dbát na jeho kvalitu.

Odkaz na článek ordinace.cz


Příčina bolesti hlav a páteře se často skrývá v posteli, Češi ale na matracích šetří

Čeští pacienti řeší bolesti zad a hlavy nejčastěji pomocí prášků na bolest, návštěvou lékaře a rehabilitací.Že mohou bolesti významně omezit výběrem a nákupem kvalitní zdravotní matrace, to si uvědomuje jen zhruba každý pátý. A kvalitu polštáře už neřeší vůbec. O nákupech matrací a polštářů se pacienti se svými lékaři neradí... Přečtěte si zajímavý průzkum portálu Ordinace.cz ve spolupráci s Magniflex.

Odkaz na ordinace.cz


Vybíráte novou matraci? Ptejte se a zkoušejte!

Milujete spánek nebo chcete kvalitu svého spánku výrazně zlepšit? Pak se zaměřte především na výběr správné matrace. Italská značka Magniflex klade důraz na kvalitu svých matrací, díky kterým se ráno probudíte jako znovuzrození.

Odkaz na zena.centrum.cz


Jak vybírat matraci a rošt. Ženy mají jiné požadavky než muži

Nikoli honosný rám postele, ale rošt a zejména kvalitní matrace, jsou základem opravdu dobré postele. Musí se ovšem harmonicky doplňovat, aby vyhovovaly konkrétnímu uživateli. Například muži a ženy mají většinou odlišné požadavky.

Odkaz na článek v bydleni.idnes.cz


Nejdražší matrace světa je ke koupi v Praze. Připravte si milion korun

Luxusní matraci Magniflex, jejíž potah se může pochlubit vetkaným vláknem z 22 karátového zlata, vlastní ve světě 75 majitelů. Nejvíce se jich prodalo do Dubaje, Moskvy a Las Vegas. První se objevila i v Praze, přečtěte sí více v článku.

Odkaz na článek v bydleni.idnes.cz


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

NAVŠTIVTE násPo - Pá 9:00 - 18:00
So 9:00 - 13:00

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

PRAHA 6 - OC ŠESTKAFajtlova 1090/1

Jak k nám?

navštivte násPo - Ne 9:00 - 20:00


Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz