PRŮVODCE VÝBĚREM IDEÁLNÍ MATRACE
Nalezeno 37 výsledků splňující aktuální podmínky ZOBRAZIT

Výběr vhodné matrace přes internet je složitý. Jako experti na zdravý spánek preferujeme, pokud si matraci osobně vyzkoušíte. Na jejím vývoji pracuje řada specialistů z různých lékařských oborů a konečná volba je vždy individuální. Pokud se chcete seznámit s kritérii pro výběr vhodné matrace, odpovězte prosím na několik následujících otázek a my Vám z naší nabídky doporučíme ty nejvhodnější.

1. PRO KOHO HLEDÁTE?

Víte, že: Muž a žena mají díky tělesným odlišnostem rozdílné požadavky při výběru vhodné matrace. Správná matrace pro děti má zásadně odlišnou funkčnost než matrace pro dospělé. Párům doporučujeme matrace s Duálním komfortem, které umožní individuální nastavení tuhosti matrace na každé polovině lůžka a zároveň nedochází k rušivým pohybům matrace při každém partnerově či partnerčině otočení, zvednutí z lůžka nebo ulehnutí.

Abychom Vám zajistili nejlepší péči a maximálně šetřili Váš čas, průvodce Vám závěrem nabídne odeslání výsledků a zadaných údajů do Vaší e-mailové schrány a spolu s tím do naší zákaznické databáze. Zadané údaje, na jejichž základě s Vámi na pobočce naši specialisté proberou nejlepší z nabízených variant, budou uloženy do doby provedení nákupu matrace, nejdéle však po dobu šesti měsíců. Kdykoli můžete požádat o vyřazení ze zákaznické databáze.

Porobnosti o zpracování osobních údajů a způsobu odhlášení zasílání obchodních sdělení a vymazání ze zákaznické databáze jsou dostupné ZDE.

Nezvolíte-li zaslání výsledku, nebudou Vámi zadané údaje nijak adresně zpracovávány. Budou použity jen jako anonymní statistická data ke zlepšování našich služeb.


Praha 8 - Karlín Šaldova 219/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-So 9-18

Pošlete nám e-mailkarlin@magniflex.cz

Praha 6 - OC ŠestkaFajtlova 1090/1

Jak k nám?

Navštivte násPo-Ne 9-20

Pošlete nám e-mailsestka@magniflex.cz